GTP Auto Bayi Portalı
Döviz Kuru $: 5.5910 €: 6.2054

MGA-54134 KAMPANA BALATA OPEL VECTRA A -ASTRA F GS8543

SKU: 01730

MGA

Perakende Fiyatı 0,00 TL
Stok : 0
Ürün Grubu Marka Model Yıl Özellik
FREN BALATA PAPUC OPEL ASTRA F 1.4i; 1.6i; 1.7 D; 1.8; 1991-1998 200X46; YAPISTIRMA;
FREN BALATA PAPUC OPEL ASTRA F CLASSIC 1.4i; 1.6i; 1.7 D; 1998-2002 200X46;
FREN BALATA PAPUC OPEL CORSA C 1.0; 1.2; 1.2 16v; 1.3 CDTI; 1.4; 1.6; 1.7 D; 2000-2006 200X46;
FREN BALATA PAPUC OPEL CORSA C 1.0; 1.2; 1.2 16v; 1.3 CDTI; 1.4; 1.6; 1.7 D; 2000-2006 200X46; YAPISTIRMA;
FREN BALATA PAPUC OPEL KADETT E 1.3; 1984-1993 200X46; YAPISTIRMA;
FREN BALATA PAPUC OPEL TIGRA B 1.4i; 2000-2006 200X46;
FREN BALATA PAPUC OPEL VECTRA A 1.4; 1.6; 1.7 D; 1.8; 1988-1995 200X46; YAPISTIRMA;
FREN BALATA PAPUC CHEVROLET LACETTI (J200) 1.6i; 2006-2012 200X46mm; YAPISTIRMA;
FREN BALATA PAPUC DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.0i; 1995-1999 200X46mm; YAPISTIRMA;
FREN BALATA PAPUC DAEWOO LANOS (KLAT) 1.4i; 1.5i; 1.6 16v; 1997-2005 200X46;
FREN BALATA PAPUC DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 1.6 16v; 2.0i 16v; 1997-2003 200X46mm; YAPISTIRMA;
Rakip Kodu Rakip Üretici
4398-00 RAKIP
GS8543 RAKIP
WGNBS-OP001 RAKIP
Marka Oem No
OPEL 1605041
OPEL 9196292
OPEL 1605056
OPEL 1605812
OPEL 1605910
OPEL 1605929
OPEL 1605953
OPEL 90273255
OPEL 90399216
OPEL 90421797
OPEL 90509923
OPEL 90541081
OPEL 91149506
OPEL 91158366
OPEL 1605042
Özellik Adı Açıklama
ON/ARKA/ON-ARKA ARKA
MARKA OPEL
MODEL VECTRA A
MOTOR 1.4
YAPISTIRMALI/PERCINLI YAPISTIRMA
YIL 1988-1995
 
Tek Çekim
2
3
4
5
6
7
8
9